Zakończył się 49. Konkurs Ofert Fundacji WOŚP!

Zakończył się 49. Konkurs Ofert Fundacji WOŚP na zakup sprzętu medycznego. W efekcie negocjacji przeprowadzonych w dniach 20 – 22 listopada 2017 r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nabyła dla polskiej pediatrii 3148 urządzeń medycznych, które trafią na 224 oddziały pediatryczne w całej Polsce. Będzie to nowoczesny sprzęt do diagnostyki oraz leczenia pacjentów, a także taki, który ma zapewnić większy komfort rodzicom opiekującym się swoimi chorymi dziećmi w szpitalu. To był już drugi konkurs ofert zorganizowany w ramach realizacji celu 25. Finału WOŚP. To również drugie zakupy realizowane dzięki zbiórce 25. Finału WOŚP, podczas której udało się zebrać 105 570 801,49 zł. W czerwcu 2017 roku WOŚP nabyła 854 urządzenia medyczne dla 145 placówek geriatrycznych, głównie zakładów opiekuńczo-leczniczych. Środki z 25. Finału wykorzystywane są także do finansowania prowadzonych przez WOŚP ogólnopolskich programów medycznych i edukacyjnych oraz do finansowania zakupów interwencyjnych i w ramach pomocy indywidualnej.

https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/sprzet-od-wosp-za-25-mln-zlotych-dla-pediatrii 

Szanowni Państwo, Mieszkańcy naszego Miasta i Gminy Bogatynia, dzięki Waszej ofiarności oraz współpracy i zaangażowaniu Bogatyńskiego Ośrodka Kultury i Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Bogatyni nasz Oddział Neonatologiczny SP ZOZ w Bogatyni otrzymał komputer LENOVO S510. Dziękując za wszystko składamy Państwu nasze „kolorowe ukłony” będące wyrazem wdzięczności za wielką pomoc i wspaniałe, wrażliwe, pełne miłości serca.

Gorąco wszystkich Państwa zapraszamy na 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 14 stycznia 2018 r.

DO ZOBACZENIA!!!

 

BOGATYŃSKI OŚRODEK KULTURY
ul. II Armii Wojska Polskiego 1
59-920 Bogatynia
tel./fax 75 77 32 522
e-mail: bokbogatynia@o2.pl